Klapki Zuckerberga

Klapki Zuckerberga

W dzisiejszych czasach młody człowiek może stać się milionerem w bardzo krótkim czasie. Dowodem na to może być chociażby kariera Marka Zuckerberga, właściciela i twórcy marki Facebook. Jest on również dobrym przykładem tego, że zarobienie dużych pieniędzy jest łatwiejsze od swobodnego wejścia w środowisko prawdziwych biznesmanów.

Przymierzając sukienki komunijne należy pamiętać o odpowiednim dobraniu dodatków

Zuckerberg słynie na przykład z tego, że często pokazuje się w klapkach, co robi nawet dość ostentacyjnie. Oczywiście, w ten sposób drastycznie łamie obowiązujący w tych sferach dress code, czym z pewnością uraził już wiele osób. Młodzi biznesmani nie powinni jednak iść jego śladami, ponieważ będzie im po prostu trudniej wyrobić sobie odpowiednie kontakty i prowadzić negocjacje. Źle ubrany człowiek nie dla każdego jest odpowiednim partnerem do rozmów biznesowych.

Oczywiście, Zuckerberg osiągnął ogromny sukces biznesowy i na chwilę obecną systematycznie powiększa swój majątek i rozwija swoją firmę. Przez wielu ludzi ze świata biznesu nie jest jednak szanowany, co w przyszłości może mu zaszkodzić.